baner Kraków Zamek w Tyńcu.jpg

Dobry przewodnik po Krakowie poleca – Krakowscy Przewodnicy.pl

W Krakowie od stuleci tętni życie polskiej sztuki. To właśnie w nim swoje dzieła tworzyli m.in. Jan Matejko czy Stanisław Wyspiański. Oprócz artystów, których można by wymieniać bez końca, swoje umiejętności rozwijali także naukowcy i badacze w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dzięki wspaniałym tradycjom Kraków uznano w 2000 roku za Europejską Stolicę Kultury – czasy się zmieniły, jednak miasto nadal ma artystyczną duszę i nic tego nie zmieni. Wręcz przeciwnie – nikt nawet nie próbuje tego robić! Artyzm czuć w powietrzu – w każdej kafejce na Starówce, na Wawelu i w pozostałych zakątkach.

 

Nikt nie zna miasta tak dobrze, jak doświadczony przewodnik po Krakowie. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi propozycjami wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Nasze sugestie sprawdzą się zarówno dla turystów indywidualnych, jak i uczestników wycieczki szkolnej. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W tym tygodniu zachęcamy do zapoznania się z kalendarium filharmonii w Krakowie.

Zobacz więcej o informacji o wydarzeniach.

 

Zadzwoń do nas lub napisz:

668-321-998 (pon. - niedz.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.