baner zamek królewski na wawelu.jpg

Zwiedź Kraków z przewodnikiemKrakowscy Przewodnicy.pl

Jesteśmy firmą założoną przez Zofię Żmudę – przewodnika po Krakowie z ponad 20-letnim doświadczeniem. Każdy pracownik zatrudniony przez nas jest pasjonatem oraz profesjonalistą, który posiada niezbędne licencje oraz zweryfikowaną wiedzę. Zależy nam, aby każda wycieczka nie była zwykłym spacerem po mieście, ale ciekawą opowieścią – historią, w której uczestniczą wszyscy turyści. Wybierając Krakowscy Przewodnicy.pl, masz pewność wysokiego przygotowania merytorycznego, odpowiednich kompetencji komunikacyjnych, opanowania i orientacji w terenie.


Udana wycieczka szkolna lub wyjazd weekendowy? Wybierz zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem! Organizujemy wędrówki po Krakowie, zarówno dla grup zorganizowanych, jak i turystów indywidualnych. Zawsze dostosowujemy plany do zainteresowań oraz oczekiwań uczestników. W przypadku zróżnicowanego wieku grupy staramy się, aby tematyka była ciekawa dla wszystkich, a nie tylko wąskiego grona osób. Dzięki wielu scenariuszom wycieczek jesteśmy w stanie łatwo zmodyfikować trasy oraz przygotować kilka wersji do wyboru.


W ramach obsługi i organizacji wycieczek przygotowujemy dla naszych Klientów kompleksowy pakiet usług. W jego ramach:

  • doradzamy w wyborze odpowiednich tras,
  • rezerwujemy bilety do muzeów, galerii, obiektów sakralnych, teatrów, kin, opery itp.,
  • pomagamy w wyborze odpowiedniego miejsca noclegowego – współpracujemy z hotelami i hostelami,
  • informujemy, jakie wydarzenia kulturalne aktualnie organizowane są w okolicy.

Sprawdź nasz cennik i przekonaj się, że tani przewodnik po Krakowie nie musi oznaczać nudy!

Zadzwoń do nas lub napisz:

668-321-998 (pon. - niedz.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.