baner wawel zamek królewski.jpg

Szukasz taniego przewodnika po Krakowie? Wybierz naszą firmę, a obiecujemy, że nie zawiedziesz się ani na naszej wiedzy, ani na proponowanych trasach i animacji czasu wolnego. Dopasowujemy ofertę do Twoich potrzeb czasowych oraz turystycznych. Zadowolimy zarówno miłośników spokojnych, długich spacerów, jak i odkrywców chcących poznać jak najwięcej ciekawostek związanych z historią poszczególnych miejsc, o których nie można przeczytać w klasycznych informatorach. Nasze szlaki często wybiegają poza mapy, dzięki temu, że Kraków znamy jak własną kieszeń! Twoja satysfakcja to dla nas podstawa.

Wyróżniamy się doświadczeniem w branży połączonym z powiewem świeżych pomysłów i niegasnącym entuzjazmem przy oprowadzaniu po Krakowie. Gwarantujemy, że dzięki wspólnemu zwiedzaniu niebawem wrócisz do naszego miasta kolejny raz!

Dane kontaktowe

 

Firma Krakowscy Przewodnicy.pl

Właściciel: Zofia Żmuda

Adres: ul. Wyżynna 6g, 30-617 Kraków

Telefon kontaktowy: 668-321-998 (dostępny przez cały tydzień)

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

Zadzwoń do nas lub napisz:

668-321-998 (pon. - niedz.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.