baner Kraków Zamek w Tyńcu.jpg

Wybierz dobrego przewodnika w Krakowie i ciesz się wycieczką – Krakowscy Przewodnicy.pl

Udowadniamy, że ciekawe oprowadzanie po Krakowie z osobą wykształconą i kompetentną w tej dziedzinie nie musi być wielkim obciążeniem dla portfela. Jesteśmy doświadczoną grupą, w której każda osoba jest przygotowana do zawodu i wykonuje go z pasji, a nie przymusu. Kochamy Kraków, każdy przewodnik mógłby opowiadać o nim bez końca. Cieszymy się z każdej osoby, która dowie się czegoś więcej o naszym mieście i będzie wspominać jego zwiedzanie z uśmiechem na twarzy.

Dbamy o jakość wykonywanych usług. Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje, rozwijamy wiedzę oraz zgłębiamy tajniki krakowskich legend, tradycji i historii. Wszystko po to, aby nasi Klienci byli zadowoleni z organizowanej wycieczki i z satysfakcją wracali do swojego miejsca zamieszkania.

Dla zorganizowanych wycieczek umożliwiamy negocjację cen.

 

   Cennik*:

 Czas zwidzania  Cena  j. polski  Cena  j. obcy
 do 3 godzin  220 zł  300 zł
 do 4 godzin  270 zł  350
 cały  dzień  350 zł  450

 

 

 

 

   *Istnieje możliwość negocjacji cen.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Chętnie na nie odpowiemy, a także przybliżymy ofertę i podzielimy się pomysłami na Twoją wycieczkę.

 

Zadzwoń do nas lub napisz:

668-321-998 (pon. - niedz.)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.