Blog

Oprowadzanie po Krakowie może przebiegać bardzo różnymi trasami. Nasi tani przewodnicy z Krakowa mają dla Ciebie kilka propozycji. Pierwsza z nich to Droga Królewska. Wybierając tę trasę, zobaczysz: średniowieczne mury obronne, najstarsze ulice miasta oraz Wzgórze Wawelskie. Nasi przewodnicy po Krakowie opowiedzą Ci między innymi o słynnym ołtarzu Wita Stwosza i Królewskiej Katedrze Koronacyjnej.

Jeśli interesuje Cię zwiedzanie Kazimierza, również jest to możliwe. Jako krakowscy przewodnicy oferujemy wycieczkę po tym historycznym mieście, które założył sam Kazimierz Wielki. Wspólnie ruszymy w podróż po synagogach, kamienicach i cmentarzach.

Nowa Huta to kolejna z naszych propozycji. Przewodnicy krakowscy pokażą Ci uroki tej dzielnicy, która jest najlepszym przykładem realizmu socjalistycznego. Plac centralny im. Ronalda Reagana, kopiec Wandy, słynny kościół Arka Pana — zobaczysz to wszystko, a także znacznie więcej.

Jesteś zainteresowany zwiedzaniem Krakowa z przewodnikiem? Może zaciekawi Cię propozycja związana z Młodą Polską. Sprawdzisz, gdzie Rydel, Wyspiański, Mehoffer, Boy Żeleński i inni tworzyli swoje słynne dzieła. Następną propozycją jest wycieczka z przewodnikiem po Krakowie śladami Jana Pawła II. Poznasz miejsca, w których Karol Wojtyła spędzał swoją młodość — uczył się, pracował i odprawiał pierwsze msze.

Jako dobrzy przewodnicy z Krakowa nie mogliśmy nie zaproponować trasy związanej z krakowskimi legendami i opowieściami. To dobra propozycja zwłaszcza dla naszych najmłodszych Gości. Będą mogli poznać między innymi: zaklętych rycerzy Bolesława Chrobrego, Pana Twardowskiego, Lajkonika oraz braci budujących wieże Kościoła Mariackiego.

Bardzo popularną wycieczką jest też wyprawa po Ojcowskim Parku Narodowym — jednym z bardziej malowniczych parków w Polsce. Wszyscy fani malowniczych krajobrazów powinni być zadowoleni.

Kraków z przewodnikiem to niesamowite doświadczenie, dzięki któremu naprawdę będziesz mógł poznać to miasto. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem pozwoli Ci na uzupełnienie wiedzy. W przystępny sposób dowiesz się rzeczy, o których nie przeczytasz w powszechnie dostępnych informatorach. Z tą wiedzą będziesz mógł spojrzeć na niektóre miejsca ze zdecydowanie szerszej perspektywy. To nie będzie zwykły spacer, ale wręcz uczestniczenie w „opowieści”, w historii niesamowitego miasta. Wysłuchasz rzetelnych i kompleksowych informacji na temat atrakcji i zabytków.

Dobry przewodnik po Krakowie pokaże Ci wyjątkowe zabytki, ale także emocjonujące wydarzenia kulturalne. To kolejny powód, dla którego warto postawić na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Taka osoba zarezerwuje Ci wcześniej bilet do muzeum, obiektu sakralnego, teatru, opery, kina itd. Poinformuje Cię o aktualnych wydarzeniach kulturalnych. Co więcej, pomoże w wyborze odpowiedniego hotelu lub hostelu. Nie będziesz musiał się niczym przejmować.

Chcesz zorganizować wycieczkę szkolną albo chciałbyś zwiedzić miasto z całą rodziną? Nie musisz się stresować tym, że Twoje dzieci będą się nudziły. Nasi przewodnicy po Krakowie sprawią, że wycieczka będzie ciekawa dla wszystkich. To osoby, które są gotowe na modyfikacje trasy i mogą przygotować różne propozycje wypraw. Nikt tak Ci nie doradzi w wybraniu odpowiedniej trasy, jak nasi krakowscy przewodnicy.

Przewodnicy krakowscy są pasjonatami i profesjonalistami. Ich kompetencje potwierdzają niezbędne licencje. Są przygotowani merytorycznie, doświadczeni, komunikatywni i orientują się w terenie. Umieją dopasować ofertę do każdych potrzeb. Chcesz zobaczyć najważniejsze zabytki? A może bardziej interesują Cię mniej znane uroki miasta? Wycieczka z przewodnikiem po Krakowie trafi w gusta każdego podróżnika. Właśnie dlatego warto postawić na Kraków z przewodnikiem.